SVATOJÁNSKÁ VESELICE

 pátek 23.6. 9 - 21 hod

Přijďte si s námi užít oslavu letního slunovratu, kdy společně přivítáme nekonečnou hojnost nadcházejících měsíců.

Jak tomu je zvykem, po celý den se budeme veselit s vámi, naší rodinou, přáteli, sousedy a užijeme si živou hudbu po celý den.

Slavnostní menu

Etapa se v tento den promění v rozkvetlé a voňavé místo plné lučního kvítí a magických bylin. Na stůl vám přineseme tu nejčerstvější úrodu posledních červnových dní. 

Slunko na vrcholu svých sil nasytilo první třešně, jahody, rybíz a tak se náš sladký pult konečně zbarví do sytě červena. Na talířích se objeví i první květáky, mladé šťavnaté zelí, svěží okurky a saláty. Všechny ultra nabité suroviny ještě doplní výběr ze svatojánského devatera bylin s tou nejmagičtější mocí, přímo z divoké přírody. Na tento jeden den provážou celou naší nabídku od vody přes máslo, chleba až po zmrzlinu.

Dílny pletení věnců

Květiny budou všude. Jen tak pro radost a možná s přáním najít svého milého si upleteme věnečky. Ozdobíme jimi vás i nás od hlavy až po kotníky.  A budeme rádi, když se do pletení pustíte s námi. Přihlašování na dílny tady.
Přijďte s celou rodinou

V podvečer zapálíme svíčky, jako důležitý symbol slunce a ohně, umícháme divoké drinky šmrnclé zemitou silou bylin, užijeme si posezení na naší zahrádce a společně se naladíme na tu nejkouzelnější noc roku.

Zažijte to s námi

ve pátek 23.6. od 9 do 21 hodin. Rezervujte si svoje místo na večer.

Díky, že jste se zastavili.

Můžete se zapsat k odběru našeho Etapa letteru.

Dívejte se nám pod ruce

Vaše Etapa